Kermisloop weerom blauw gekleurd

kermisloop2011Met een ruime groep van meer dan 50 deelnemers heeft onze afdeling weer letterlijk en figuurlijk haar beste beentje voor gezet tijdens de jaarlijkse kermisloop te Putte. Naast heel wat leden en sympathisanten konden we de sportieve inspanningen noteren van enkele mandatarissen. Zo liepen An Stokmans, Sabine Van Dooren en Koen Helsen de 5 km en liet Luc Janssens een scherpe tijd noteren op de 10 km. Met onze hel blauwe T shirts en blauwe petjes bleef onze aanwezigheid niet onopgemerkt en toonden we dat onze afdeling nog heel wat in haar mars heeft.

dinsdag 18 oktober 2011
Vond u dit artikel interessant? Schrijf u in op onze e-mail of RSS en blijf dagelijks op de hoogte van het nieuws uit Kapellen!

Mogelijk ben je ook geïnteresseerd in volgende artikels: