Succesvolle brunch in uniek kader

IMG_2236Op zondag 18 september verzamelden heel wat leden en sympathisanten in kasteel Wolvenbosch aan de Heidestraat. Dit Open Vld initiatief bekoorde zoveel geïnteresseerden dat onze afdeling een 30 tot 40 inschrijvingen moesten weigeren wegens plaatsgebrek. Uiteindelijk konden zo’n 150 deelnemers genieten van een uitgebreid aanbod van lekkers bereid  door Cois en Tony van CCI Beveren. Tussen de gerechten door gaf Roger Van Damme wat meer uitleg over zijn carrière. Dankzij de hulp van onze Open Vld mensen in het college van burgemeester en schepenen, enkele mandatarissen en jongeren van Home Philippe Speth  heeft onze ploeg weer bewezen dat Kapellen kan feesten. Een impressie van de brunch 2016 kan je vinden in ons fotoalbum.

maandag 26 september 2016
Vond u dit artikel interessant? Schrijf u in op onze e-mail of RSS en blijf dagelijks op de hoogte van het nieuws uit Kapellen!

Mogelijk ben je ook geïnteresseerd in volgende artikels: