Partijbestuur

 

Bruno Kuylen

Voorzitter – Afgev. prov. Open VLD-bestuur
Koningin Elisabethlei 48 – 2950 Kapellen
Gsm 0475 627 544 – bruno@s-u.be

Dirk Van Mechelen

Burgemeester – Voorzitter OCMW – Voorzitter Gemeenteraad – Ondervoorzitter – Afgev. prov.Open VLD-bestuur – lid Politieraad
Streepstraat 88 – 2950 Kapellen
Tel 03 664 78 28  – dirk.vanmechelen@kapellen.be

Inge Wagemans

Secretaris – lid BCSD – Afgev. prov. Open VLD-bestuur 
Zilverenhoeklaan 16 – 2950 Kapellen
Gsm 0497 064 359 – wagemans.inge@telenet.be

Jef Denisse

Penningmeester – lid BCSD
Korte Spelierlaan 22 – 2950 Kapellen
Gsm 0475 762 144 – joseph.denisse@telenet.be

Mathias Adriaenssens

Berkenlaan 57 – 2950 Kapellen
Gsm 0474 931 106 – mathias.adriaenssens@gmail.com

Tayfun Genç

Gemeenteraadslid
Ruyseveltslei 20 – 2950 Kapellen
Gsm. 0474 93 11 18 – el.tayfun@gmail.com

Sarah Buchmann

Gemeenteraadslid – lid politieraad
Hoenderhoflaan 3 – 2950 Kapellen
Gsm 0496 426 461 – buchmannsarah@hotmail.com

Heleen Clerkx

Fortsteenweg 12- 2950 Kapellen
Gsm 0497 618 371 – roosevelt_av@hotmail.com

Inge Cornellisen

Gemeenteraadslid
Poeldreef 40 – 2950 Kapellen
Gsm. 0497 15 39 48 – inge.cornelissen@telenet.be

Karin De Beukelaar-Kennis

Asterlaan 10- 2950 Kapellen
Gsm 0497 253 553 – karindebeukelaar@hotmail.com

Lieve De Block

Gemeenteraadslid – fractieleider – lid Politieraad 
Koning Albertlei 17 – 2950 Kapellen
Gsm 0477 251 589 – lieve.deblock@kapellen.be

Matthias De Caluwe

 Afgev. prov. Open VLD-bestuur 
Antwerpsesteenweg 308 – 2950 Kapellen
matthiasdecaluwe@gmail.com

Marc De Roeck

Oude Bergsebaan 125 – 2950 Kapellen
Gsm 0472 990 550 – deroecma@skynet.be

Marc De Smet

Gemeenteraadslid – lid Politieraad
Sevenhanslei 93 – 2950 Kapellen
Gsm 0496 627 083 – marc.de.smet1959@telenet.be

Koen Deprins – lid BCSD – voorzitter Jong Vld

Hoevensebaan 103 – 2950 Kapellen
Gsm 0486 150 773 – koendeprins@icloud.com

Eric Dilliën

Kapelsestraat 183 – 2950 Kapellen
Gsm 0475 728 053 – eric.dillien@icloud.com

Tayfun Genç

Gemeenteraadslid
Ruyseveltslei 20 – 2950 Kapellen
Gsm. 0474 93 11 18 – el.tayfun@gmail.com

Evelyne Haud’huyze

Gemeenteraadslid

Bergstraat  27 – 2950 Kapellen
Gsm 0478 73 04 37- evelynehaudhuyze@gmail.com

Paul Hazelhof

Palmstraat 70 bus 4 – 2950 Kapellen
03.665 25 64

Koen Helsen

Schepen –  Afgev. prov. Open VLD-bestuur – lid Politieraad – ondervoorzitter AGB
Heidestraat 138 – 2950 Kapellen
Gsm 0477 775 288  –  koen.helsen@kapellen.be

Jan Herman

Petunialaan 14 – 2950 Kapellen
Gsm 0495 518 848 – architect.jan@apart-architecten.com

Ingmar Heylen

Prinsendreef 6C b17 – 2950 Kapellen
Gsm 0487 363 0476 – info@pleione.ltd.uk

Petrus Heystraeten

Koning Albertlei 56 – 2950 Kapellen
Tel 03 664 11 87 – p.heystr@gmail.com

Ria Janssens – Van Oncen

Schepen
Kapelsestraat 90 – 2950 Kapellen
Gsm 0498 301 783 – ria.vanoncen@kapellen.be

Annelore Janssens

Bunderbeeklaan 1 – 2950 Kapellen
Gsm 0498 223 923 – annelorejanssens@hotmail.com

Luc Janssens

Schepen – Afgevaardigde prov. Open VLD-bestuur – lid politieraad – voorzitter AGB
Bunderbeeklaan 1 – 2950 Kapellen
Tel 03 660 66 00 – luc.janssens@kapellen.be

Jan Kerremans

Haagdoornlaan 46 – 2950 Kapellen
Gsm 0476 905 812 – kerremans.jan@telenet.be

Luc Lamine

Gemeenteraadslid – lid politieraad
Leeuw Van Vlaanderenlaan 36 – 2950 Kapellen
Gsm. 0473 87 10 38 – luc.lamine@hotmail.com

Elisabeth Lemmens

Vierhoevenstraat 183 – 2950 Kapellen
Gsm 0473 97 41 08 – daveli@telenet.be

Sanne Loopmans

Gemeenteraadslid
Sparrenlaan 18 – 2950 Kapellen
Gsm 0486 839 264 – sanneloopmans@telenet.be

Alex Roelands

Helmstraat 6 – 2950 Kapellen
Gsm 0478 559 903 – alex.roelands@telenet.be

Laila Rylant – lid BCSD

Koning Albertlei 28 – 2950 Kapellen
Gsm 0496 50 29 26 – lailarylant@hotmail.com

Dirk Spur

Claessensdreef 104 – 2950 Kapellen
Gsm 0492 785 278 – dirk.spur@telenet.be

An Stokmans

Schepen
Middendreef 40 – 2950 Kapellen
Gsm 0475 307 653 – an.stokmans@kapellen.be

Gerd Van de Perck – Nelen

Kasteeldreef 16 – 2950 Kapellen
Gsm 0496 133 195 – gerd.nelen@gmail.com

Jac Van Gansen

Dorpsplein 21 – 2950 Kapellen
Gsm 0496 103 679 – jac.van.gansen@skynet.be

Lien Van Assche

Antwerpsesteenweg 70 B8 – 2950 Kapellen
Gsm 0468 26 24 87  – Lien.vanassche@hotmail.com

Frederic van Haaren

Schepen –  Afgevaardigde prov. Open VLD-bestuur
Kapelsestraat 232 – 2950 Kapellen
Gsm 0496 25 12 12 – vanhaaren@telenet.be

Lien Van Mechelen

Platanendreef 12 – 2950 Kapellen
Gsm 0492 970 162 – lien.vanmechelen@gmail.com

Roel Verhelst – Afgevaardigde prov. Open VLD-bestuur

Biartlei 80 – 2950 Kapellen
Gsm 0496 052 855 – roelverhelst@yahoo.com

Monique Wouters – Van der Tol

Albert Louisastraat 24 – 2950 Kapellen
Gsm 0495 64 09 14 – peterwouters58@hotmail.com

 

Peter Yzermans

Hoevensebaan 144 – 2950 Kapellen
Gsm 0476 63 38 03 – peter.yzermans@telenet.be